Kontakt

Budynek jest ogólnie dostępny do wynajęcia na biwaki, wycieczki, spotkania itp. dla harcerzy, szkół, grup zorganizowanych lub osób prywatnych. W cenie zawarty jest koszt wynajmu budynku wraz z wyposażeniem oraz zużyta woda. Do tej kwoty należy doliczyć jeszcze koszt zużytego gazu i energii elektrycznej (jeśli chodzi o energię elektryczną, jest to zazwyczaj kilkanaście złotych natomiast koszt zużytego gazu w okresie zimy kształtuje się w granicach 30 do 80 złotych na dobę w zależności od temperatury jaka ma panować w budynku)

Koszt wynajmu budynku wynosi 500 złotych przy wynajmie na jedną dobę lub 400 złotych przy wynajmie na dwie lub więcej dób.

Koszt wynajmu dla szkół i innych organizacji to 450 złotych przy wynajmie na jedną dobę lub 400 złotych przy wynajmie na dwie lub więcej dób.

Dla jednostek harcerskich koszt wynajmu wynosi 350 złotych za dobę.

Do powyższych kwot należy doliczyć koszty zużytego gazu i energii elektrycznej obliczane na podstawie wskazań liczników.

Cena wynajmu nie zależy od ilości osób. W budynku może zmieścić się maksymalnie 30 osób.  Istnieje możliwość negocjacji warunków wynajmu.